Společnost AdMINISTRY trade s.r.o. byla založena se záměrem zefektivnit firemní procesy malým a středním podniků, společně s výrazným snížením nákladů a času na chod jejich oddělení nebo výdajů za mzdy zaměstnanců.

Poskytujeme specializované služby, které podniky čerpají, jen když je skutečně potřebují. Pomáháme tak našim klientům vytvářet firemní prostředí, které jim umožní soustředit na jejich hlavní obchodní činnosti a úspěšně řešit složité obchodní výzvy pro dosažení dlouhodobého růstu.

Zároveň se zabýváme vlastní obchodní činností, čímž vzniká dokonalá synergie – otevřený business ekosystém, přinášející neustálé příležitosti pro lepší podnikání.

Naší filozofií je poskytovat profesionální servis, pro který si menší a střední podniky nemohou nebo nepotřebují držet větší počet specializovaných zaměstnanců nebo dokonce oddělení.

Není totiž třeba, požadovanou službu si u nás objednáte, až když jí skutečně potřebujete.

Spolupracujeme s více jak 20 prověřenými podniky a agenturami. Pro nejvyšší efektivitu využíváme i služby freelancerů. Sdružujeme a vytváříme účelové projektové skupiny. To vše za účelem nejvyšší kvality při zachování odpovídající ceny.

Naší jedinou snahou je vaše efektivní a dobře fungující společnost.

Vaše virtuální kancelář je pro vás připravena v tomto členění:

V případě, že jste nenalezli vámi hledanou službu, napište nám, a my ji obratem zajistíme.

Odeslatclear

Zakladatel a jednatel společnosti

František Korál

  • Specializace na aplikovaný trade marketing nejenom pro oblast FMCG
  • Lektor a konzultant soft skills
  • Více jak patnáct let praxe v korporaci FMCG pro oblast HORECA
  • Vedení a zodpovědnost za marketingové podpůrné aktivity
  • Řízení projektů analyzující a podporující všechny oblasti provozoven HORECA
  • Realizované projekty – marketingové studie, analýzy trhu, feasibility study, vypracování rozvojových řešení na míru, nábor zaměstnanců do konkrétních provozů a jejich zaškolení, koučování, rozvojové akční plány, specifické měření a vyhodnocování, konzultace, poradenství
  • Produkce – návrh, realizace a vyhodnocování marketingových akcí na míru, vlastní projekty
  • Školení soft skills – pro oblast managementu, legislativa v marketingu, marketingové strategie, dále řízení a rozvoj lidí, plánování lidského kapitálu, nastavení benefitního systému a cílů v odměňování, kariérní řízení, efektivní nábor a výběr, obchodní dovednosti a techniky, prezentační a konzultantské dovednosti
  • Návrh a sestavení vlastních vzdělávacích programů, sestavení lektorského týmu a realizace vzdělávacích kurzů

Wordpress themes JazzSurf